Tuesday 29 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
شرکت در کنگرۀ ملی روز داروسازی
نوشته شده توسط siteadmin در9/1/2014 10:56:42 AM

  ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع ایران : واحد روابط عمومی انجمن صرع ایران پس از پیگیری های مکرر برای نخستین بار از تاریخ 31 مرداد تا دوم شهریور موفق به شرکت در کنگرۀ ملی روز داروسازی در هتل المپیک شد.


 هدف از شرکت در این کنگره علاوه بر اطلاع رسانی در مورد انجمن و جذب عضو ، دعوت از داروسازان و سایر رشته های پزشکی برای شرکت در یازدهمین کنگرۀ بین المللی صرع بود.

   از جمله شیوه های جذب مخاطب به غرفۀ انجمن ،برگزاری مسابقۀ علمی برای داروسازان بود که ضمن به عضویت درآمدن ایشان و اطللاع رسانی در مورد ارسال مقاله به دبیرخانۀ کنگرۀ صرع و شرکت در کنگره ، در مسابقه نیز شرکت کردند و در پایان هر روز یک نفر به قید قرعه انتخاب و هدیه ای به رسم یادبود اهدا شد.
      انجمن صرع همچنین در این سه روز توانست با برقرای ارتباط با شرکت های دارویی پیشنهاد شرکت آنها در کنگرۀ صرع و حمایت از برگزاری کنگره را با آن ها مطرح کند.
     این برنامۀ علمی به ریاست دکتر رهبر مژدهی آذر رئیس انجمن داروسازان-  و نیز مدیریت اجرایی شرکت بین المللی رکسان با وجود شرکت تعداد زیادی داروساز و شرکت های دارویی و بهداشتی ، برنامه های جانبی متنوعی از جمله جشن بزرگداشت محمد بن زکریای رازی را در روز اول شهریور به مناسبت روز پزشک برگزار کرد.
   همچنین به نقل از سایت این کنگره، مراسم جشن روز داروسازی با حضور مقام های کشوری و صنفی (حسین روحانی- برادر  رئیس جمهور- ، دکتر بانک از نهاد ریاست جمهوری ، دکتر دیناروند- رئیس سازمان غذا و دارو- ، دکتر زالی رئیس سازمان نظام پزشکی  و رؤسای انجمن های داروسازی سراسر کشور) برگزار شد.
   انجمن صرع در قبال دریافت رایگان غرفه در این کنگره ، متعهد به همکاری تهاتری با انجمن داروسازان ایران و اختصاص یک غرفۀ رایگان در کنگرۀ صرع سال جاری به این انجمن شد.
printrating
 Comments