Monday 28 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی زیارتی قم و جمکران
نوشته شده توسط siteadmin در12/9/2014 9:55:59 AM

 ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران اردوی زیارتی قم و جمکران را روز سه شنبه بیست و هفتم آبان ماه  برای اعضای خود برگزار کرد.


  شرکت در جلسۀ آموزشی انجمن صرع قم

      به نقل از " فاطمه عباسی" کارشناس مسئول واحد روابط عمومی انجمن، این اردو بنا به درخواست های مکرر اعضای انجمن برای برگزاری یک اردوی زیارتی برگزار شد که تعداد زیادی از متقاضیان در آن شرکت کردند.
   عباسی ضمن تشکر از همکاری صمیمانۀ برادر یکی از اعضای انجمن صرع برای فراهم کردن امکان پذیرایی ناهار، گفت: " از آنجایی که انجمن صرع ایران یک مرکز غیر دولتی است، ارتباط متقابل اعضا با مسئولان انجمن به پیشبرد اهداف مشترک آنها کمک مؤثری می کند."
   همچنین وی با تبریک دهمین سالگرد نمایندگی انجمن صرع قم ، افزود : "رسیدن به چشم انداز انجمن یعنی تبدیل به مرجع رسمی علمیحمایتی صرع در جهان که نیازمند مشارکت چند جانبۀ بیماران، پزشکان و عموم جامعه است. "
   در این اردو که با مسئولیت واحد روابط عمومی انجمن و همکاری واحد جذب مشارکت ها برگزار شد، "مریم حسینمردی" مددکار ، "مهدی قدسی نژاد" مدیر اداری-مالی ، " فاطمه عباسی" ، "رستم سبز چهره " و "فرحناز عدالت پژوه" ، تعداد 40 نفر از اعضا و خانواده های ایشان را همراهی کردند.
   اتوبوس ساعت هشت و نیم صبح از جلوی دفتر مرکزی انجمن حرکت کرد و بعد از پلیس راه تهران در یک مجموعه رفاهی برای صرف صبحانه در اتوبوس به مدت نیم ساعت متوقف شد و دوباره به راه خود ادامه داد.
   گروه هنگام اذان ظهر به حرم حضرت معصومه (س) رسید و چون اتوبوس اجازۀ ورود به بارگاه را نداشت، مجبور به استفاده از اتوبوس های ویژۀ حرم شد.
   پس از رسیدن به زیارتگاه، گروه به دو دستۀ خانم ها و آقایان با مسئولیت همکاران انجمن تقسیم شده و ابتدا به اقامۀ نماز پرداختند و سپس برای زیارت به سمت ضریح مطهر حضرت معصومه (س) رفتند.
   نمایندگی انجمن صرع قم نیز به دنبال هماهنگی های قبلی، ساعت  14 در رستوران حضرتی حرم به اعضای انجمن صرع ایران پیوستند و پس از صرف ناهار در دهمین سالگرد نمایندگی انجمن صرع قم ، به سمت دفتر نمایندگی حرکت کردند.
   اعضا پس از بازدید از دفتر نمایندگی قم ، برای ایجاد فضای صمیمانه تر هر یک خود را معرفی کردند.
   در این دیدار " فاطمه عباسی" در مورد استیگما (نگرش منفی) جامعه در مورد صرع و مسئولیت افراد در این مورد، برای بیماران صحبت کرد  و سپس " فاطمه مرادی" مسئول دفتر نمایندگی قم در مورد فعالیت های این نمایندگی برای اعضا توضیح داد.
   در پایان این دیدار مسابقه ای به شکل پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان اجرا شد که به 20 نفر از کسانی که پاسخ صحیح دادند، از سوی نمایندگی انجمن صرع قم، کتاب اهدا شد.
   اردو از اعضای انجمن صرع قم جدا شد و ساعت 16 به جمکران رسید و پس از زیارت هنگام اذان مغرب به اقامۀ نماز پرداخته و سپس به سمت تهران حرکت کردند.
   در مسیر بازگشت اتوبوس برای خرید سوغاتی متوقف شد و اعضا با چای و شیرینی و موز پذیرایی شدند.
   سرانجام ساعت 20 تعدادی از اعضا به همراه دو نفر از همکاران کنار متروی بهشت زهرا پیاده شدند و بقیۀ اعضا ساعت 21 به دفتر مرکزی انجمن رسیدند.
printrating
 Comments