Monday 28 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
درج نام انجمن صرع در خودپرداز بانک ملی
نوشته شده توسط siteadmin در5/26/2015 10:17:36 AM

   ویدا ساعی- واحد خبر انجمن صرع: انجمن صرع ایران موفق به درج نام خود در بخش مؤسسه های خیریۀ و حمایتی بانک ملی ایران بر روی دستگاه خودپرداز این بانک، در کنار سایر مؤسسه های خیریه شد.


  مریم نظری، کارشناس مسئول واحد جذب مشارکت های مردمی، در مورد هدف انجمن از افزودن نام خود در لیست مؤسسه های خیریه و حمایتی خودپرداز بانک ملی ایران، گفت: " هدف از انجام این کار علاوه بر جذب  همیاری و کمک های مردمی ،  مشاهدۀ نام انجمن صرع در سطح جامعه و در نتیجه آشنایی بیشتر مردم با این بیماری و انجمن صرع ؛ و در نتیجه افزایش آگاهی عمومی و تغییر نگرش افراد در برخورد با افراد مبتلا به صرع  است. "

    نظری افزود: "شمارۀ مجازی ثبت شدۀ انجمن صرع در بانک ملی ایران 6037991899534857  است. "
  وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما که آیا شمارۀ تماس و یا آدرس انجمن صرع نیز روی خودپرداز بانک ملی ثبت شده است، گفت: " به دلیل محدودیت فضا این امکان وجود ندارد ولی علاقه مندان می توانند راه های ارتباطی با ما را از طریق سایت انجمن صرع جستجو کنند. همچنین از همه ی افرادی که مایلند به این صورت به انجمن کمک کنند خواهش می کنیم بعد از واریز وجه جهت اطلاع با شماره تماس 88463355  تماس حاصل کنند. "
این سرویس از اول خرداد 1394 بر روی خودپردازهای بانک ملی فعال شده ؛ و شیوه کار آن به صورت زیر است :
ابتدا از منوی اصلی گزینه " انتقال وجه " را انتخاب نموده ؛ سپس گزینه " موسسات خیریه " و در نهایت گزینه " انجمن صرع ایران " را انتخاب کرده ؛ و مبلغ مورد نظر به حساب انجمن واریز می شود.
   انجمن صرع در همین راستا در نظر دارد به تلاش خود برای درج نام خود در سایر بانک ها و مؤسسه های بانکی ادامه دهد. 
printrating
 Comments