Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی یک روزۀ فرهنگی- تفریحی در تهران
نوشته شده توسط siteadmin در11/21/2015 10:19:56 AM

  ویدا ساعی-واحد خبر انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران اردوی یک روزۀ شهرک سینمایی غزالی، دریاچۀ خلیج فارس و برج میلاد را در تاریخ 16 مهر ماه سال جاری با حضور 32 نفر از اعضای انجمن صرع برگزار کرد.


  اردوهای انجمن صرع واگذار شد

 
   انجمن صرع که تا به حال مسئولیت مستقیم برگزاری اردوی اعضای خود را به عهده داشت، با هدف ارتقای سطح کیفیت اردوها برای اولین بار این اردو را به شرکت گردشگری و مسافرتی سفر کارت واگذار کرد.
   برگزاری این اردو به وسیلۀ ارسال پیامک به اطلاع اعضای متقاضی اردو رسید و از اعضا خواسته شد در صورت تمایل مراحل ثبت نام خود را طی تماس با شرکت سفر کارت انجام دهند.
   اردو با حضور 32 نفر عضو به همراه مهدی قدسی نژاد، مدیر اداری- مالی انجمن و با هدایت شرکت سفر کارت ساعت 9 صبح از میدان آرژانتین حرکت کرد و در مسیر ضمن پذیرایی، اطلاعات و راهنمایی های لازم را در خصوص مکان های مورد بازدید از راهنمای اردو دریافت کرد.
   اولین مکان مورد بازدید، شهرک سینمایی غزالی بود که اعضا طی بازدید از این مکان فرهنگی-هنری، اطلاعاتی راجع به دلایل و نحوۀ ساخت این مکان توسط روانشاد علی حاتمی، کارگردان مشهور سینمای ایران دریافت کردند.
   سپس گروه برای صرف ناهار به رستورانی واقع در منطقۀ تهرانسر هدایت شدند و پس از آن به کنار دریاچۀ خلیج فارس در ضلع شمالی پارک چیتگر رفتند و همگی در هوای دلچسب پاییزی چای نوشیدند و شنوندۀ آموزه هایی در مورد تهران قدیم از راهنمای تور بودند.
   آخرین مکان مورد بازدید، بلندترین نمای ایران یعنی برج میلاد بود که برای بازدید کنندگان جذاب و دیدنی بود.
برنامۀ این اردوی یک روزه  ساعت 17 پس از بازگشت به مبدأ حرکت، خاتمه یافت.
   در حال حاضر انجمن صرع بنا دارد به بررسی و ارزیابی مجدد اردوها با این شیوۀ جدید پرداخته و تصمیم نهایی خود را اتخاذ نماید.
 
 
printrating
 Comments