Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی تابستانی تهرانگردی
نوشته شده توسط siteadmin در7/31/2016 12:56:38 PM

    ویدا ساعی- انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران اولین روز مرداد ماه را با برگزاری اردوی یک روزۀ تهرانگردی آغاز کرد.


    اردوی تابستانی تهرانگردی انجمن صرع روز جمعه اول مرداد با حضور 33  نفر از اعضا و همراهی رستم سبزچهره از همکاران انجمن و همچنین یک نفر راهنما از شرکت سفر کارت ساعت 9 صبح به قصد بازدید از چندین مکان دیدنی پایتخت کشور آغاز به کار کرد.

   گرمای هوای تابستانی مانع از رسیدن اردو به هدف تقویت روحیۀ نشاط در اعضا و آشنایی با مکان های فرهنگی-تفریحی تهران نشد و اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان، در اردو شرکت کردند.
   به گزارش سبزچهره، برای این برنامۀ تفریحی 34  نفر از پیش ثبت نام کرده بودند، که یک نفر غایب بود و بقیۀ اعضا تا ساعت 9 صبح در میدان آرژانتین حاضر بودند.
وی افزود: " گروه به سمت باغ پرندگان حرکت کرد و تا ساعت 30/12 اعضا در این باغ ضمن بازدید از پرندگان مختلف به عکاسی نیز پرداختند، هرچند به دلیل بروز تشنج برای دو نفر از اعضا به اورژانس اطلاع داده شد و مدتی از زمان اردو به این مسئله اختصاص داده شد."
   سبزچهره در مورد ادامۀ اردو پس از صرف ناهار، گفت : " گروه که برای صرف ناهار و اقامۀ نماز به فرهنگسرای بعثت رفته بود حدود ساعت 16 مجدداً به سمت موزۀ سینما در خیابان تجریش حرکت کرد و اعضای اردو ضمن بازدید از موزۀ سینما، توسط راهنمای موزه با سوابق هنر هفتم آشنا شد.
 این همکار انجمن اضافه کرد: "در پایان اتوبوس حدود ساعت 20  به میدان آرژانتین بازگشت تا هر یک از اعضای اردو راهی خانه های خود شوند."
   
printrating
 Comments