Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
حضور صرع و سلامتی در نمایشگاه مطبوعات
نوشته شده توسط siteadmin در11/21/2016 10:13:23 AM

   ویدا ساعی- انجمن صرع ایران :فصلنامۀ صرع و سلامتی به مدت هشت روز از تاریخ چهاردهم تا بیست و یکم آبان ماه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور در مصلای امام خمینی(ره) تهران شرکت کرد.


      این نمایشگاه امسال با حدود 900 رسانه در 620 غرفه با شعار «شفافیت، صداقت» با حضور رئیس جمهور کشورمان، دکتر حسن روحانی، روز شنبه 15 آبان افتتاح شد.

   روحانی در مراسم گشایش این نمایشگاه «رسانه را یکی از عوامل اصلی توسعه» عنوان کرد.
  فصلنامۀ صرع و سلامتی نیز که پس از مکاتبه با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این نمایشگاه شرکت کرده بود، در بخش نشریات تخصصی در غرفۀ شمارۀ 519 جای گرفت.
   غرفه داران در این ایام هر روز از ساعت 9 تا 20 علاوه بر اطلاع رسانی و افزایش آگاهی عموم در مورد صرع، به عرضۀ فصلنامه، توزیع بروشورهای آموزشی و فروش کتاب های انجمن نیز پرداختند و در مورد برگزاری سیزدهمین کنگرۀ بین المللی صرع نیز اطلاع رسانی شد.
   همچنین در این فرصت همکاران انجمن صرع با برخی از خبرگزاری ها و نشریه ها، به منظور افزایش آگاهی عموم مردم در مورد صرع وارد گفت و گو شدند.
   بازدید کنندگان غرفۀ انجمن صرع از اقشار مختلف جامعه از جمله افراد مبتلا به صرع و خانواده هایشان، حامیان انجمن و اهالی رسانه بودند.
   در این میان فرصت دیدار ویژه ای با هوشنگ ساسان نژاد، از حامیان انجمن و تدوین کنندۀ کتاب های قوانین مالیاتی و همچنین امیر حاج رضایی، کارشناس فوتبال، در غرفۀ انجمن صرع فراهم شد.
printrating
 Comments