Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اولین اردوی تفریحی- فرهنگی انجمن صرع ایران
نوشته شده توسط siteadmin در5/30/2017 12:44:05 PM

 ویدا ساعی- انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران اولین اردوی تفریحی- فرهنگی خود را در سال جدید روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه به مقصد شهر نیاسر برگزار کرد. 


 نسرین فرخی، کارشناس مسئول روابط عمومی انجمن صرع ایران گفت : با توجه به اینکه تفریح یکی از نیازهای اساسی هر انسانیست، هدف از برگزاری اردوها برآورده کردن بخشی از این نیاز برای اعضا و در نتیجه  افزایش کیفیت زندگی آنها به وسیلۀ آموزش، توانمند سازی و تقویت روحیۀ مشارکت است.

 مسئول روابط عمومی انجمن ضمن اشاره به اینکه  اعضای انجمن برای شرکت در اردوها، بر اساس توانایی هایشان به سه سطح تقسیم شده اند و ارسال فراخوان شرکت در اردوها بر اساس همین سطح بندی انجام می شود، گفت : در این اردو که ویژۀ اعضای سطح یک بود، 40 نفر شرکت کردند.
  فرخی ویژگی اصلی این اردو را آموزش مسئولیت پذیری برشمرد و گفت : در همین راستا نیز هدایایی به سه نفر از شرکت کنندگان اهدا شد و برای سه نفر دیگر نیز 50 درصد تخفیف برای اردوی بعدی انجمن در نظر گرفته شد.
  وی  ضمن ابراز تشکر و قدردانی از تیم برگزار کنندۀ این اردو، گفت : در این اردو که با مشارکت همکاران انجمن از جمله مریم نظری، مریم جعفری، فاطمه باقری و زیادعلی قزلباش انجام شد، یکی از اعضای انجمن نیز به نام امیر یارجانلی که تجربۀ برگزاری تورهای تفریحی را دارد، از مدت ها قبل در مراحل برگزاری اردو اعم از برنامه ریزی و تدارکات، با همراهی تعدادی دیگر از اعضا مشارکت مثبت و سازنده ای با روابط عمومی انجمن داشت.
   فرخی در مورد برنامۀ اردو گفت : اردو ساعت 8 صبح از مقابل دفتر مرکزی انجمن صرع حرکت کرد و ساعت 9:15 برای صرف صبحانهدر محوطۀ یک رستوران جاده ایتوقف کرد. دو ساعت بعد از صرف صبحانه، آموزش مبحث " ارتباط، صمیمیت و مرزها " توسط مریم جعفری، یکی از مشاوران مرکز مشاورۀ انجمن، در داخل اتوبوس انجام گرفت  و به سه نفر از کسانی که به سؤال های مسابقه پاسخ صحیح دادند، جوایزی تعلق گرفت.
   فرخی افزود : برنامه های فرهنگی این اردو شامل بازدید از گلابگیری، باغ گل، خرید، مجموعه ی تفریحی فرهنگی نیاسر،آبشار نیاسر و حمام تاریخی نیاسر بود که پس از آن گروه ساعت 17 به تهران بازگشت اما با ساعتی تأخیر به دلیل بروز تشنج برای یکی از اعضا که منجر به تماس با اورژانس شد، حدود ساعت 22 مقابل دفتر مرکزی انجمن توقف کرد.
printrating
 Comments