Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی برغان به دعوت خانوادۀ عضو مبتلا به صرع
نوشته شده توسط siteadmin در7/17/2017 9:29:45 AM

ویدا ساعی-  انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران دومین اردوی خود را در سال جدید روز بیست و یکم تیر ماه به مقصد برغان در استان البرز  برگزار کرد. 


 نسرین فرخی، کارشناس مسئول روابط عمومی انجمن صرع ایران گفت : پیرو برنامه ریزی انجام شده برای سطح بندی اردوها، این اردو برای اعضاء سطح دو و سه که بیماری آنها کاملاً کنترل نشده است، برگزار شد.
مسئول روابط عمومی انجمن ضمن اشاره به اینکه  برگزاری اردو برای اعضای سطح دو و سه نیاز به تمهیدات و امکانات ویژه ای دارد، گفت :
در این اردو که 40 نفر شرکت کردند،  به دلیل شرایط خاص شرکت کنندگان ، یک تکنسین اورژانس از آمبولانس ناجی با تجهیزات، به صورت رایگان، تیم را همراهی نمود.
 فرخی دربارۀ برنامۀ اردو گفت :  گروه ساعت 10 صبح از دفتر مرکزی انجمن حرکت کرد و در اتوبوس پذیرایی شد و ساعت 11به مدت یک و نیم ساعت در پارک جهان نمای کرج برای معارفه و آموزش مدیریت صرع متوقف شد که این بحث آموزشی به صورت کارگاهی و با مشارکت خود اعضا برگزار شد.
 سپس گروه ساعت 13 در رستوران سرآشپز در شهر کرج به صرف ناهار پرداخت و پس از آن ساعت 15 به باغ خانوادۀ افسری( عضو مبتلا به صرع انجمن) رسید و پس از پذیرایی با شربت و شیرینی در بدو ورود، ساعت های دلنشین و فرح بخشی را با انجام ورزش بدمینتون، توپ بازی، بازی های فکری و چیدن میوه در فضای دل انگیز و باطراوت باغ سپری کرد و پس از صرف عصرانه ساعت 21و سی دقیقه مقابل دفتر مرکزی انجمن متوقف شد.
 
وی  ضمن ابراز تشکر و قدردانی از تیم برگزار کنندۀ این اردو، گفت : در این اردو که با مشارکت همکاران انجمن از جمله مریم نظری، فرحناز عدالت پژوه، عباس دستور و  زیادعلی قزلباش انجام شد، واحد جذب مشارکت ها در جذب کمک برای هزینه های اردو، پیگیری همکاری آمبولانس ناجی و بررسی مکان اردو برای امنیت در تردد اعضا، نقش مؤثری داشت.
 
فرخی افزود : واحد روابط عمومی انجمن تا پایان سال جاری برگزاری اردوهای دیگری را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

 

printrating
 Comments