Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
دومین اردوی برغان
نوشته شده توسط siteadmin در8/20/2017 12:31:49 PM

 ویدا ساعی-  انجمن صرع ایران : انجمن صرع ایران سومین اردوی خود را روز بیست و پنجم مرداد ماه برای دومین بار به مقصد برغان در استان البرز برگزار کرد. 


   نسرین فرخی، کارشناس مسئول روابط عمومی انجمن صرع ایران گفت : از آنجایی که برگزاری اردوی پیشین انجمن به مقصد برغان، با استقبال اعضا و همچنین میزبان باغ برغان، رو به رو شد، تصمیم گرفته شد اردوی بعدی نیز برای گروه جدیدی از اعضای سطح یک که تشنج های کنترل شده دارند و از توانایی جسمی و رفتاری مناسبتری برخوردارند، نیز در این مکان برگزار شود.

     کارشناس روابط عمومی انجمن افزود : در تمامی اردوهای انجمن، برای بررسی رضایت شرکت کنندگان، فرم نظرسنجی تکمیل می شود تا انجمن بتواند ضمن در نظر گرفتن امکانات موجود، اردوها را با توجه به رضایت اعضا برگزار نماید.

      فرخی دربارۀ برنامۀ اردو گفت :  گروه ساعت 9 صبح از دفتر مرکزی انجمن حرکت کرد و پس از توقف در پارک جهان نمای کرج، برای صرف صبحانه و معارفه متوقف شد. در فرصت توقف سه ساعته در پارک، آموزش مدیریت صرع توسط مریم سیفی کار، یکی از روانشناسان مرکز مشاورۀ آفتابگردان برگزار شد. سپس گروه برای صرف ناهار به سوی رستوران سرآشپز در شهر کرجحرکت کرد و پس از آن به باغ خانوادۀ افسری( عضو مبتلا به صرع انجمن) رسید. همکاران انجمن و اعضای شرکت کننده در این اردو علاوه بر اینکه مانند اردوی قبل با استقبال گرم این خانواده رو به رو شدند،  با دیدن مراسم تولد این عضو، غافلگیر نیز شدند. اعضا در مهمانی این اردو به جشن و شادی پرداختند و با رضایت از تجربۀ احساس خوشحالی،  پس از صرف کیک و عصرانه ساعت 21 مقابل دفتر مرکزی انجمن متوقف شدند.

     وی  ضمن ابراز خوشحالی از رضایتمندی اعضا از این اردو، ادامه داد : این اردو که با مشارکت همکاران انجمن از جمله مریم نظری، فاطمه جوادی و  رستم سبزچهره انجام شد، مریم سیفی کار نیز به عنوان مدرس گروه، ما را همراهی کرد.

   فرخی افزود : فرم های نظرسنجی اعضا به دقت بررسی خواهد شد و اردوهای بعدی انجمن با توجه به نظر ها و پیشنهادهای ایشان برگزار خواهد شد.

printrating
 Comments