Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی زیارتی امام هشتم(ع)
نوشته شده توسط siteadmin در11/6/2017 12:49:18 PM

انجمن صرع ایران اردوی چند روزۀ مشهد را روز هشتم آبان ماه به مدت چهار شبانه روز به مقصد زیارت امام هشتم(ع) برگزار کرد.


 

   هدف از برگزاری این اردو که ویژۀ مددجویان مددکاری برگزار شد، زیارت امام هشتم(ع) توسط مددجویانی بود که یا تا به حال به مشهد مقدس سفر نکرده بودند یا از آخرین سفر آنها حداقل بیش از ده سال می گذشت.

نسرین فرخی مسئول روابط عمومی انجمن صرع گفت : انجمن برای برگزاری این اردوی خانوادگی اعلام عمومی نداشت و انتخاب مددجویان با کمک مددکار انجمن؛ پس از بررسی پروندۀ مددکاری هفتاد نفر مددجو انجام شد که از این میان بر اساس معیارهای لازم، هفده خانواده به تعداد  چهل نفر انتخاب شدند.

بانی این اردو یک فرد نیکوکار بود که حمایت او توسط واحد جذب مشارکت های مردمی انجمن دریافت شد و نه تنها از مددجویان هیچ هزینه ای بابت اردو دریافت نشد، بلکه تمامی هزینه ها از جمله ایاب و ذهاب، اقامت و پذیرایی به عهدۀ انجمن بود.

فرخی دربارۀ برنامۀ اردو ادامه داد : روز نخست مددجویان به سعادت زیارت امام هشتم(ع) نائل شدند. روز دوم در منطقۀ طرقبه علاوه بر تفریح در منطقۀ گردشگری چالیدره، به زیارت امامزاده ناصر و یاسر  نیز پرداخته و ناهار در رستورانی در تفرجگاه عنبران صرف شد. پس از بازگشت گروه به هتل،  مسئولان انجمن طی جلسه ای با مسئول نمایندگی مشهد، دکتر مهران همام، دیدار کرده و از نزدیک با فعالیت های این نمایندگی آشنا شدند. روز سوم، گروه برای صرف ناهار مهمان رستوران حضرتی بود.

printrating
 Comments