Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
نشست صمیمی دندانپزشکان نیکوکار انجمن صرع ایران
نوشته شده توسط siteadmin2 در2/4/2018 3:34:28 PM

   انجمن صرع ایران روز پنجشنبه 12 بهمن ماه، به منظور گسترش فضای همدلی و همکاری دندانپزشکان نیکوکار، نشست صمیمانه ای با حضور ایشان برگزار کرد.  


  محسن فرج، قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع ایران با شرکت در این نشست، ضمن خوش آمد گویی به پزشکان حاضر، از همکاری خیرخواهانۀ ایشان قدردانی کرد.

   فرج با اشاره به اینکه تا کنون فعالیت های خیرخواهانۀ دندانپزشکان در پیشبرد اهداف خدمت رسانی انجمن، بسیار مؤثر بوده است، گفت : امروز دغدغۀ اصلی ما افزایش میزان ارائۀ خدمات به اعضا و مددجویان انجمن است.
   قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع، ضمن تأکید بر تأثیر  نگرش خیرخواهانۀ پزشکان و  متخصصان در افزایش فعالیت های انجمن های خیریه، افزود : امروز  این فرصت را مغتنم شمرده، دست های دندانپزشکان نیکوکار را به گرمی می فشاریم و از ایشان درخواست می کنیم، با همراهی واحد مددکاری انجمن، ما را برای گسترش خدمات پربارتر به مددجویان یاری دهند.
 دکتر فاطمه صدیق مروستی، معاون آموزشی انجمن صرع ایران نیز که در این نشست حضور داشت، به تأکید بر اهمیت آموزش به افراد مبتلا به صرع پرداخته و گفت : یکی از اصول مهمی که به افزایش کیفیت زندگی مبتلایان به صرع کمک می کند، ارائۀ آموزش های لازم دربارۀ نحوۀ کنترل صرع و همچنین رعایت بهداشت دهان و دندان است.
  درنتیجۀ این نشست صمیمی که با حضور دکتر بیات، سرپرست کمیتۀ نیکوکاری انجمن دندانپزشکی ایران، به همراه جمعی از دندانپزشکان نیکوکار از جمله، دکتر رحیمیان، دکتر ارجمند، دکتر خادمی، دکتر قرائی، دکتر محمدی، دکتر قائمی، دکتر جعفری، دکتر پارسیون، دکتر محمودی، دکتر اسلامی، دکتر شیرازی، دکتر عظیمی و دکتر ظهیر برگزار شد، دندانپزشکان از پیشنهاد قائم مقام مدیر عامل انجمن مبنی بر گسترش فعالیت های دندانپزشکی، استقبال کردند.
 در پایان این نشست صمیمی، مسئولان انجمن صرع ایران با اهدای تقدیرنامه، از دندانپزشکان نیکوکار قدردانی کردند.
printrating
 Comments