Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
گالری عکاسی " زندگی زیباست "
نوشته شده توسط siteadmin2 در2/7/2018 9:34:38 AM

    انجمن صرع ایران گالری عکاسی "زندگی زیباست" را به مناسبت روز جهانی صرع از روز جمعه 27 بهمن به مدت یک هفته در گالری تم واقع در خیابان کریمخان ویلای شمالی ک. زبرجد پ 10 ،  برگزار خواهد کرد.


   این گالری که به دنبال برنامه ریزی انجمن جهانی صرع برای اجرای مسابقۀ عکاسی روز جهانی صرع در ایران برگزار می شود، با این هدف به عنوان "زندگی زیباست" نام گرفت که به صورت گسترده به شرکت کنندگان اجازۀ انتخاب معنای زندگی را بدهد.
   این مسابقۀ عکاسی که برای عموم برگزار شد، در مجموع با ارسال 913 اثر از 121 نفر ایرانی رو به رو شد که چهار اثر از گروه سنی زیر 12 سال؛ و مابقی آثار از گروه سنی بالای 12 سال بود؛ و تمامی آثار برای داوری در سطح جهان به انجمن جهانی صرع ارسال شد که اسامی برگزیدگان مسابقۀ جهانی، در روز جهانی صرع اعلام خواهند شد.
   انجمن صرع ایران نیز به پیشنهاد دکتر مترجم زاده، مدیر گروه عکاسی دانشگاه هنر تهران،آثار رسیده را با داوری سه استاد عکاسی ، فرهاد سلیمانی، دکتر مهدی مقیم نژاد و کتایون قدس راد، در معرض داوری و بررسی قرار داد که از بین آثار رسیده سه نفر به عنوان نفرات اول تا سوم بزرگسال؛ و یک نفر به عنوان نفر اول برگزیدۀ کودک، جوایز نفرات اول تا سوم را دریافت خواهند کرد؛  و در ادامه به نفرات چهارم تا ششم بزرگسال؛ و نفرات دوم و سوم کودک، لوح تقدیر اهدا خواهد شد.
  از میان آثار رسیده ، 36 عکس در گالری تم در معرض نمایش قرار خواهد گرفت که به هر یک از این آثار برگزیده، حق تألیف اهدا خواهد شد.
   همچنین انجمن صرع از اعضای خود که در این  مسابقه شرکت کرده اند، نیز قدردانی خواهد کرد. 

   علاقه مندان می توانند از تاریخ 27 بهمن به مدت یک هفته از گالری فوق بازدید نمایند. 

printrating
 Comments