Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
بازدید از باغ گیاه شناسی
نوشته شده توسط siteadmin2 در5/12/2018 2:48:34 PM

 انجمن صرع ایران اولین اردوی تفریحی خود را در سال جدید، روز نوزدهم اردیبهشت ماه به مقصد بازدید از باغ گیاه شناسی برگزار کرد. 


     از آنجایی که این اردوها با هدف تقویت روحیۀ نشاط و مشارکت برای اعضا و در نتیجه افزایش کیفیت زندگی

  آنها برگزار می شود، در هر نوبت پس از اعلام عمومی به اعضا، بر اساس ظرفیت موجود از متقاضیان نام نویسی می شود.

انجمن صرع اردوی باغ گیاه شناسی را با حضور 38 نفر از اعضا و چهار نفر از همکاران انجمن صرع، ساعت 9 صبح

از دفتر مرکزی انجمن آغاز کرد و پس از بازدید و تفریح در این مجموعه، ساعت 18 اعضای انجمن را به دفتر مرکزی  انجمن بازگرداند.

 گروه به وسیلۀ اتوبوس حدود ساعت 10 به محل باغ گیاه شناسی رسید و شروع به بازدید از این مجموعۀ زیبا کرد. بازدید از فضای رویشگاه خزری که فضای شبیه سازی شدۀ منطقۀ خزری ایران است، ذهن بینندگان را با خود به شمال ایران می برد و در ادمه بازدید از باغ های اروپایی و منطقۀ رویش گیاهان ژاپنی، دریاچه و آبشار برای اعضا بسیار جذاب بود.

گروه پس از بازدید از قسمت های مختلف باغ، برای صرف ناهار در رستوران باغ ایرانی پذیرایی شد و پس از آن حدود 40 دقیقه در مسجد واقع در همان مجموعۀ باغ گیاه شناسی به اقامۀ نماز و استراحت پرداخت.

 پس از استراحت، گروه به سمت بازدید از چهارمین جشنوارۀ گلابگیری و عرقیات گیاهی، و همچنین خرید سوغاتی ها و صنایع دستی مناطق مختلف ایران روانه شد و حدود ساعت 16 به قصد بازگشت، سوار اتوبوس شد.

 در مسیر بازگشت در اتوبوس، همکاران انجمن به طرح سه سؤال در قالب مسابقۀ آموزشی پرداختند و به سه نفر از اعضایی که به سؤال ها پاسخ صحیح دادند، هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

   برگزاری اردوهای تفریحی- فرهنگی دیگری نیز تا یایان سال جاری در دستور کار واحد روابط عمومی انجمن صرع قرار دارد. 

 

printrating
 Comments