Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
قدردانی انجمن صرع ایران از شرکت بهساز شفا تجهیز
نوشته شده توسط siteadmin2 در7/18/2018 10:50:12 AM

    انجمن صرع ایران در  جلسۀ هیئت مدیرۀ خود از شرکت بهساز شفا تجهیز قدردانی کرد.


 به گزارش روابط عمومی انجمن صرع ایران به دلیل مشارکت صمیمانۀ این شرکت تجهیزاتی با انجمن صرع ایران در اجرای طرح غربالگری و شناسایی افراد مبتلا به صرع در مناطق محروم کشور از ایشان قدردانی ویژه به عمل آمد.
   در این طرح که توسط انجمن صرع ایران در مناطق جنوبی کشور  از جمله منطقۀ  ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان و منطقۀ فهرج در استان کرمان، در نیمۀ نخست سال جاری،  انجام شد، شرکت بهساز شفا تجهیز علاوه بر در اختیار قرار دادن یک دستگاه پرتابل EEG برای انجام غربالگری؛ در آموزش انجام EEG به همکاران مستقر در نمایندگی های انجمن صرع ایران نیز مشارکت کرد.
  انجمن صرع که در این طرح  عدم امکان مراجعۀ افراد مبتلا به صرع در مراکز استانها را برای انجام نوار مغزی پیش بینی کرده بود، با همراهی این شرکت دستگاه نوار مغزی پرتابل را به مناطق محروم منتقل کرد و طبق تجویز پزشک مغز و اعصاب برای قریب به 100 بیمار نوارمغزی انجام شد.
   از آنجایی که پس از این اقدام، انجام نوار مغز برای افراد مبتلا به صرع نیاز به آموزش توسط نیروهای متخصص خواهد داشت، این شرکت علاوه بر دراختیار گذاشتن دستگاه و اعزام کارشناسان خود برای انجام نوارمغز در شرایط نامساعد آب و هوایی با همکاران انجمن صرع ایران همسفر شد و به آموزش نیروهای مستقر در نمایندگی ها نیز پرداخت. 
 لوح تقدیر انجمن صرع ایران از سوی اعضای هیئت مدیره به نمایندگان شرکت بهساز شفا تجهیز اهدا شد.

  

printrating
 Comments