Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
حضور انجمن صرع در برنامه های علمی
نوشته شده توسط siteadmin2 در8/5/2018 9:20:00 AM

  انجمن صرع ایران در مرداد ماه سال جاری با حضور در دو برنامۀ علمی ویژۀ پزشکان، به اطلاع رسانی دربارۀ صرع پرداخت. 


 سمپوزیوم خودمراقبتی و آموزش بیمار:

    انجمن صرع ایران روز سه شنبه دوم مرداد در ششمین سمپوزیوم و سومین جشنوارۀ ملی خودمراقبتی بیمار که در تالار امام بیمارستان امام خمینی برگزار شد، شرکت کرد.
   هدف از شرکت در این سمپوزیوم آشنا کردن گروه هدف وسیعی از جامعۀ پزشکی با فعالیت های انجمن صرع و آموزش دربارۀ صرع بود که با استقبال خوبی از سوی شرکت کنندگان مواجه شد.
   این سمپوزیوم که مصادف با روز جهانی خودمراقبتی برگزار شد در چهار محور فعالیت فیزیکی، تغذیۀ سالم، سلامت روان و کاهش مصرف دخانیات به بحث و بررسی پرداخت.
   انجمن صرع در این فرصت ضمن اطلاع رسانی دربارۀ سمپوزیوم و کنگرۀ صرع، با توزیع بروشورها، کتاب و مجله به آموزش دربارۀ صرع پرداخت.
 
نخستین سمینار و دورۀ آموزشی نوروسایکیاتری تهران:
   انجمن صرع ایران همچنین روز پنجشنبه 4 مرداد، به موازات برگزاری سی و سومین همایش عمومی خود در فرهنگسرای اشراق، در نخستین سمینار نوروسایکیاتری در تالار امام بیمارستان امام خمینی نیز شرکت کرد.
   شرکت در این سمینار برای انجمن صرع از این منظر اهمیت داشت که متخصصان و جراحان مغز و اعصاب و روانپزشکان، یک پانل کامل از این سمینار را با موضوع صرع به خود اختصاص دادند.
   دکتر مجید غفارپور دربارۀ تظاهرات نوروسایکیاتریک صرع، دکتر ساناز احمدی در مورد صرع و آنسفالیت اتوایمیون، دکتر سید محمد قدسی دربارۀ جراحی صرع چگونه انجام می شود؟؛ و دکتر مجید برکتین در مورد نوروسایکولوژی صرع قبل و بعد از جراحی به بحث پرداختند.
   در این فرصت انجمن صرع نیز با شرکت خود در این سمینار، موفق به اطلاع رسانی دربارۀ سمپوزیوم و کنگرۀ پیش روی خود شد و با توزیع بروشور، کتاب و مجله فعالیت های خود را به شرکت کنندگان معرفی کرد.
 
printrating
 Comments