Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اردوی خانوادگی لواسان
نوشته شده توسط siteadmin2 در8/6/2018 2:19:50 PM

  انجمن صرع ایران دومین اردوی سال جاری را روز سه شنبه تاریخ نهم مرداد به مقصد باغ بهشت در لواسان برگزار کرد. 


    به گزارش روابط عمومی انجمن صرع این اردو که با هدف تقویت روحیۀ نشاط اعضای انجمن به صورت خانوادگی برگزار شد، میزبان 44 خانواده و در مجموع 121 نفر شرکت کننده بود.

 متقاضیان به وسیلۀ ارسال پیامک و همچنین اعلام در همایش، از برگزاری این اردو با خبر شدند و اقدام به ثبت نام کردند.
   در این اردو به دلیل حضور خانواده ها در کنار اعضا، سطح بندی شرکت کنندگان در نظر گرفته نشد و هر عضوی همراه با خانواده امکان حضور در برنامه را داشت.
   به این منظور سه اتوبوس ساعت 9 صبح از مقابل دفتر مرکزی انجمن به سمت لواسان حرکت کرد و در مسیر از گروه پذیرایی شد.
   پس از استقرار گروه در باغ بهشت که به همت تعدادی از افراد نیکوکار اداره می شود، کیوان یادگاری، عضو خواننده و نوازندۀ انجمن برای ایجاد فضای شاد و دلنشین برای اعضا به هنرنمایی پرداخت و پس از یک ساعت نواختن گیتار؛ به خوانندگی و همنوازی تمپو و کیبرد با یکی از مهمانان پرداخت و لذت حضور در طبیعت را برای شرکت کنندگان دو چندان کرد.
   از دیگر فعالیت های تفریحی-فرهنگی این اردو، انجام ورزش شطرنج و دارت برای علاقه مندان بود که با کمک مسئول کمیتۀ ورزش انجمن بازی کنندگان دارت، برای مسابقه ای که در بعداز ظهر آن روز انجام شد، آماده شدند.
   گروه که در فضای سبز باغ با آب فشانی در محیط خنک و دل انگیزی قرار داشت، ساعت 30/13 به صرف ناهار، اقامۀ نماز و استراحت پرداخت و سپس حدود ساعت 15 مسابقۀ دارت بین 40 نفر متقاضی برگزار شد که به 10 نفر برگزیده، جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
   این اردو از نظر تعداد شرکت کنندگان، بزرگترین اردوی انجمن بود که خوشبختانه حال همۀ اعضا خوب بود و هیچ تشنجی گزارش نشد. بنا به اعلام  واحد روابط عمومی انجمن، اجرای بیشتر اردوهای خانوادگی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
 
printrating
 Comments