Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
نشست هم اندیشی دانشگاهیان با کنشگران سازمان های مردم نهاد سلامت
نوشته شده توسط siteadmin2 در9/9/2018 11:00:38 AM

   انجمن صرع ایران روز شنبه هفدهم شهریور ماه از ساعت 8:30 تا 13:30، در نشست هم اندیشی دانشگاهیان با کنشگران سازمان های مردم نهاد که در سالن همایش های رازی برگزار شد، شرکت کرد.


   این نشست که با سه هدف توسعه و نهادینه نمودن فرهنگ داوطلبی در بین دانشگاهیان، تقویت تعاملات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاهیان و کنشگران سلامت و در نهایت معرفی و تسهیم تجربه های داوطلبان موفق و الگو برگزار شد، میزبان تمامی سازمان های مردم نهاد سلامت کشور بود.
   در این برنامه سازمان های مردم نهادی که تجربه های موفق خود را پیرو فراخوان دانشگاه علوم پزشکی ایران، ارسال کرده بودند، فرصت پیدا کردند تا طی سخنرانی مدیران عامل خود، این تجربه های موفق را به سمع و نظر اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران برسانند.
   دکتر داریوش نسبی طهرانی، مدیر عامل انجمن صرع ایران، که در این نشست؛ هم به عنوان عضو هیئت رئیسۀ جلسۀ اول؛ و هم به عنوان اولین سخنران جلسۀ دوم، حضور داشت، تجربۀ موفق انجمن صرع را که دربارۀ گسترش فعالیت در سطح کشور، به ویژه منطقه های محروم با هدف گسترش خدمات در حوزۀ سلامت و عدالت ورزی در سراسر کشور بود، مطرح کرد.
   مدیر عامل انجمن صرع ایران از ایجاد و راه اندازی بیش از 20 نمایندگی و آموزش و آگاهی رسانی صحیح برای پیشگیری و درمان مناسب افراد مبتلا به صرع خبر داد.
   دکتر نسبی در ادامه افزود: هدف ما از تأسیس نمایندگی در منطقه های محروم، علاوه بر اجرای عدالت و در نظر گرفتن تمامی مبتلایان به صرع در سطح کشور، ارائۀ خدمات درمانی و تشخیصی به صورت رایگان یا با حداقل هزینه، ارائۀ خدمات حمایتی، مددکاری و مشاوره های روانشناختی است که منجر به شناسایی بهتر بیماران و پذیرش بیماری و ابراز آن می شود.
  
  

   

printrating
 Comments