Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
آغاز فعالیت انجمن صرع در ارومیه
نوشته شده توسط siteadmin2 در9/30/2018 2:40:32 PM

  انجمن صرع ایران سه شنبه سوم مهر ماه از مؤسسۀ حمایت از بیماران صرع، ناتوانی های ذهنی، جسمی و حرکتی بازدید کرد. 


 محسن فرج؛ قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع ایران، هدف از این بازدید را آشنایی با فعالیت های این مؤسسه و امکان همکاری های دوجانبه برای خدمت رسانی به افراد مبتلا به صرع در ارومیه مطرح کرد.
  در این دیدار محسن فرج در نشستی با ولی شمس؛ مدیر عامل مؤسسۀ حمایت از بیماران صرع،    ناتوانی های ذهنی، جسمی و حرکتی، ضمن بررسی نحوۀ پذیرش اعضای این مؤسسه، از شیوه های خدمت رسانی و انواع خدمات ارائه شده به بیماران آگاه شد.
 در این نشست فرج ضمن اشاره به ضرورت آگاه سازی افراد مبتلا به صرع و آشنایی جامعه با صرع طبق اساسنامۀ انجمن، برای آموزش صرع به مبتلایان و کادر درمانی اعلام آمادگی کرد و مقرر شد انجمن صرع با ارائۀ یک برنامۀ آموزشی مدون، احجرای آن را نیز به عهده بگیرد.
   همچنین فرج در این جلسه در مورد خدمات درمانی انجمن صرع از جمله دندانپزشکی و خدمات روانشناسی توضیحات لازم را داد و آمادگی انجمن را برای پذیرش بیماران شهرستانی پس از اعزام به تهران نیز اعلام کرد.

   ولی شمس در این جلسه ضمن گزارش دربارۀ خدمات درمانی و حمایتی ارائه شده به اعضای این مؤسسه، از برنامه های علمی انجمن صرع برای آموزش اعضا و کادر درمانی گروه هدف در ارومیه استقبال کرد. 

printrating
 Comments