Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
برگزاری نخستین کارگاه نوار مغز در انجمن صرع ایران
نوشته شده توسط siteadmin2 در11/12/2018 2:21:56 PM

  انجمن صرع ایران نخستین کارگاه نوار مغزی را روز یکشنبه 20 آبان ماه به مدت سه ساعت برای تکنسین های نوار مغز در دفتر میدان توحید برگزار کرد. 


   هدف از برگزاری این کارگاه، آموزش تئوری و عملی انجام صحیح نوار مغز به تکنسین های متقاضی بود.
   دکتر فاطمه صدیق مروستی، معاون آموزشی انجمن صرع ایران که مسئولیت برگزاری این کارگاه را بر عهده داشت، گفت: موضوع این کارگاه با استقبال متقاضیان زیادی رو به رو شد به طوری که پس از اتمام تکمیل ظرفیت این کارگاه با حضور 20 نفر متقاضی، ادامۀ استقبال منجر به پیش ثبت نام کارگاه بعدی نوار مغزی شد.
   دکتر صدیق در ادامه افزود: در این کارگاه فقط نحوۀ انجام نوار مغزی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود، نه تفسیر آن. زیرا تفسیر نوار مغزی به عهدۀ پزشک متخصص مغز و اعصاب است نه تکنسین.
   آموزش در این کارگاه به دو بخش تئوری و عملی تقسیم شد که در بخش تئوری دکتر صدیق؛ متخصص مغز و اعصاب، دربارۀ کاربرد این نوع نوار مغز برای افراد و گروه های سنی خاص؛ و تشخیص بیماری و همچنین انواع امواج مغزی سخنرانی کرد؛ و روح الله عبدی؛ کارشناس آموزش نوار مغز شرکت بهساز شفا تجهیز، در بخش عملی دربارۀ انواع نوار مغز، عوامل مؤثر بر انجام نوار مغز، چگونگی کار با انواع الکترودها صحبت کرده و حین انجام عملی نوار مغز بر روی یک نفر، به آموزش شناخت انواع امواج مغزی پرداخت.
   شرکت کنندگان در این کلاس که نیمی از آنها از شهرستان های مختلف به تهران آمده بودند، ضمن مشاهدۀ عملی انجام نوار مغزی، سؤال ها و اشکالات خود را از مدرسان پرسیدند و گواهینامۀ آموزش دوره را دریافت کردند.

       

printrating
 Comments