Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
مراسم تجلیل از مقام دکتر سید محمد هادی ایازی
نوشته شده توسط siteadmin2 در11/20/2018 2:30:23 PM

انجمن صرع ایران با همکاری سایر سازمان های مردم نهاد و خیریۀ کشور در حوزۀ سلامت، روز یکشنبه 27 آبان ماه با برگزاری مراسم ویژه در تالار ایوان شمس، از دکتر محمد هادی ایازی، معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تجلیل کرد. 


   این مراسم که به دبیری محسن فرج، قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع ایران، به مناسبت بازنشستگی دکتر ایازی برگزار شد، وزیر بهداشت و چهره‌های شناخته‌شدۀ حوزۀ فعالیت‌های مدنی، فرهنگی و سیاسی ایران حضور داشتند.
 مدیر عامل انجمن صرع ایران؛ دکتر داریوش نسبی طهرانی، به عنوان رئیس هیئت مدیرۀ شبکۀ ملی توانبخشی همزمان با پخش کلیپ قدردانی از دکتر ایازی، در این مراسم سخنرانی کرد.
 وی در ابتدای سخنرانی خود  از حمایت های وزیر بهداشت به دلیل نگاه تازه ای که به حوزۀ سلامت کشور دارد و نیز فعالیت های معاونت اجتماعی وزیر بهداشت که با برقراری ارتباط تنگاتنگ و بهینه با سازمان های مردم نهاد سلامت به وجود آمد، قدردانی کرد.
   دکتر نسبی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد بازوی کمکی دولت هستند اما اعتماد به این سازمان ها هنوز به شکل مؤثری در جامعه شکل نگرفته است .
  وی افزود: یکی از پیشنهادهای ما این است که در واحدهای دانشگاهی برای دانشجویان، درسی با عنوان آشنایی با فعالیت های اجتماعی قرار گیرد تا افراد قبل از ورود به عرصۀ بازار کار با انجام فعالیت های داوطلبانه برای خدمت به جامعه آشنا شوند.
   سپس وزیر بهداشت؛ دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، در تجلیل از دکتر ایازی گفت: همۀ ما به همکاری و دوستی با دکتر ایازی افتخار می‌کنیم و من هنوز کسی را برای جانشینی دکتر ایازی نیافته‌ام و مایلم دکتر ایازی بماند و دست به دست هم داده و اجازه ندهیم که این راه در نیمه قطع شود.
   دکتر هاشمی ادامه داد: در هیچ کجای دنیا هیچ نظام سلامتی بدون حضور و مشارکت مردم موفق نمی‌شود زیرا مردم بهتر از ما می‌توانند برای زندگی و آینده‌شان تصمیم‌گیری کنند.
   وی با انتقاد از تحریم‌ها، گفت: جای آن است که سمن ها، در این خصوص به سازمان‌های بین‌المللی شکایت کنند.
   در ادامه دکتر سید محمدهادی ایازی، در سخنرانی خود ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مراسم، تصویب قانون بازنشستگی را در مجلس قابل تقدیر برشمرد و گفت: فعالیت اجتماعی از جمله کارهایی است که نه تنها نباید ترک شود بلکه باید دامنۀ آن گسترش داده شود.
   دکتر ایازی افزود: مردم از دولت‌ها بهتر فعالیت می‌کنند و اگر می‌خواهیم موفق باشیم باید به مردم اعتماد کنیم و با سود جستن از ابزار فرهنگ و هنر بتوانیم به شکل بهینه‌تر از مشارکت مردم استفاده کنیم.

   در پایان این مراسم هدایایی، از جانب سازمان‌های مردم نهاد به دکتر ایازی تقدیم شد. 

printrating
 Comments