Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
شرکت در جشن زمستانۀ انجمن صرع اراک
نوشته شده توسط siteadmin2 در1/1/2019 1:11:28 PM

    انجمن صرع ایران به دعوت انجمن صرع اراک، روز دوشنبه سوم دی ماه، در مراسم جشن زمستانۀ این مرکز در فرهنگسرای شهر کوی صنعتی حضور یافت. 


     انجمن صرع ایران با شرکت در این مراسم که به منظور تقدیر از مسئولان استان مرکزی و نیکوکاران حامی برگزار شد، ضمن پاسخگویی به دعوت انجمن صرع اراک و ایراد سخنرانی، زمینه را برای تعامل و همکاری بیشتر بین این دو مرکز فراهم کرد.

    مریم نظری؛ مسئول جذب مشارکت های مردمی انجمن صرع ضمن دیدار با مسئول انجمن صرع اراک؛ حسن عزیزمحمدی، از دفتر این انجمن بازدید کرده و در مورد روند پذیرش افراد مبتلا به صرع که تا کنون به 122 پرونده رسیده است؛ و شیوه های حمایت از ایشان به بحث و بررسی پرداخت.
   نظری با اشاره به اینکه آموزش و اطلاع رسانی به منظور ارتقاء کیفیت زندگی مبتلایان به صرع از اهداف اولیۀ اساسنامۀ انجمن صرع ایران است، از مسئول این انجمن خواست تا به وسیلۀ همکاری و مشارکت با متخصصان مغز و اعصاب اراک و انجمن صرع ایران، برنامه های آموزشی را نیز در فعالیت های خود بگنجانند.
   نظری در سخنرانی خود در مراسم جشن زمستانه با اشاره به تاریخچۀ تأسیس انجمن صرع ایران، از مسئولان، نیکوکاران و تمامی شهروندان اراک خواست تا با کمک های خود از این مرکز حمایت کنند.
   از سوی دیگر محسن فرج، قائم مقام مدیرعامل انجمن صرع ایران طی جلسه ای با دکتر احمد طاهری؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر ظهیری؛ معاون اجتماعی این دانشگاه و دکتر لیلا پورسعادت، نمایندۀ علمی انجمن صرع ایران در اراک و متخصص مغز و اعصاب، زمینه را برای تعامل و همکاری این دو نهاد علمی و مردمی فراهم کرد و سپس در مراسم جشن زمستانه شرکت کرد.
printrating
 Comments