Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
استقرار نمایندگی انجمن صرع در بیمارستان فارابی کرمانشاه
نوشته شده توسط siteadmin2 در1/7/2019 3:02:53 PM

    انجمن صرع ایران روز یکشنبه 16 دی ماه برای ساماندهی دفتر نمایندگی خود در کرمانشاه، به این استان سفر کرد. 


  به این منظور محسن فرج؛ قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع ایران، طی جلسه ای با دکتر فیض الله منصوری؛ معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دکتر قلعه سفیدی؛ مدیر مشارکت های مردمی معاونت اجتماعی دانشگاه، نوشین براغ؛ کارشناس حوزۀ سمن های معاونت اجتماعی دانشگاه، و دکتر زیبا خان مرادی؛ نمایندۀ نورولوژیست انجمن صرع در استان کرمانشاه در مورد فعالیت های این انجمن به اجماع نظر رسیدند.
 در این جلسه ضمن توافق برای استقرار دفتر انجمن صرع ایران در بیمارستان روانپزشکی فارابی، قائم مقام مدیر عامل انجمن صرع به لزوم اطلاع رسانی در مورد صرع اشاره کرد و گفت: طرح پژوهشی غربالگری و پذیرش افراد مبتلا به صرع در سطح کشور از اولویت هایی است که لازم است در استان کرمانشاه نیز انجام شود.
    فرج ادامه داد: افراد مبتلا به صرع پس از غربالگری می توانند به عضویت انجمن صرع درآمده و ضمن برخورداری از امکان آموزش دربارۀ صرع که به ارتقاء کیفیت زندگی ایشان منجر می شود، می توانند از خدمات تشخیصی، درمانی، مددکاری، دندانپزشکی و روانشناسی نیز بهره مند شوند.
   قائم مقام مدیرعامل انجمن صرع ضمن تأکید بر لزوم ارتباط متخصصان مغز و اعصاب استان کرمانشاه با یکدیگر، افزود: برگزاری همایش های علمی و تخصصی برای پزشکان، بهورزان و مراقبان بهداشتی از دیگر برنامه های انجمن صرع ایران است که در آینده با هماهنگی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
   دکتر منصوری نیز با اشاره به اهمیت نقش سمن های مرتبط با سلامت، بر عزم این دانشگاه برای اجتماعی نمودن سلامت، تأکید کرد و آمادگی خود را برای همکاری با انجمن صرع اعلام کرد.

   

printrating
 Comments