Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
کسب رتبۀ دوم در مسابقۀ روز جهانی صرع
نوشته شده توسط siteadmin2 در2/13/2019 3:44:16 PM

  انجمن صرع ایران که امسال نیز برای چهارمین سال متوالی،  پیرو برنامه ریزی انجمن جهانی صرع در مسابقۀ روز جهانی صرع شرکت کرده بود، روز دوشنبه 22 بهمن ماه خبر موفقیت یکی از اعضای خود را با عنوان کسب مقام دوم در جهان از سوی انجمن صرع جهانی دریافت کرد. 


    فاطمه عباسی سیر اولین عضو انجمن صرع ایران که در حال حاضر به عنوان نیروی اجرایی نیز در این انجمن مشغول به کار است، با ارسال داستان زندگی خود با عنوان "رویای من، دنیای بدون جنگ" موفق به کسب رتبۀ دوم در مسابقۀ روز جهانی صرع شد.

 دکتر کورش قره گزلی، رئیس هیئت مدیرۀ انجمن صرع ایران طی پیامی ضمن تبریک به جامعۀ مبتلایان به صرع برای این افتخار غرور آفرین، گفت: امیدوارم زندگی سراسر مبارزۀ خانم عباسی الگویی باشد برای بیمارانی که تمام سعی خود را به کار می برند تا صرع مانع پیشبرد اهداف انسانی شان نشود.
   انجمن جهانی صرع که هر ساله موضوع و شیوۀ متفاوتی را برای مسابقه اعلام می کند، امسال در دو بخش "داستان زندگی من" و "فیلم کوتاه آموزشی" از شرکت کنندگان خواسته بود که ویدئوهای خود را در دو دقیقه به صورت فیلم کوتاه ارسال کنند که انجمن صرع ایران نیز این فراخوان را به اطلاع اعضای خودو عموم مردم رساند.
   نتیجۀ ارسال این فراخوان در ایران، منجر به ارسال 18 فیلم در بخش داستان زندگی من و یک فیلم در بخش آموزشی بود که اکثر این فیلم ها در کانال تلگرام انجمن صرع ایران به نمایش گذاشته شد.
 این مسابقه در هر بخش شش نفر برنده از کشورهای مختلف دنیا داشت که فاطمۀ عباسی سیر با کسب مقام دوم در بخش داستان زندگی من، توانست نام ایران را در این رویداد جهانی جای دهد.
printrating
 Comments