Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
تجلیل از دندانپزشکان خادم در انجمن صرع ایران
نوشته شده توسط siteadmin2 در3/19/2019 10:25:01 AM

   انجمن صرع ایران روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ماه طی مراسمی از دندانپزشکان همیار انجمن در دفتر میدان توحید تجلیل به عمل آورد. 


  در این مراسم، ؛ دکتر داریوش نسبی طهرانی، مدیرعامل انجمن صرع ایران؛ محسن فرج، قائم‌مقام مدیرعامل و خانم بیات مسئول کلینیک دندانپزشکی انجمن صرع و دندانپزشکان همیار، دکتر علی تاجرنیا، رئیس هیئت‌مدیرۀ انجمن دندانپزشکی ایران؛ دکتر میران، مدیر اجرائی انجمن دندانپزشکی؛ دکتر بیات موحد، رئیس کمیتۀ نیکوکاری انجمن دندانپزشکی ایران در این مراسم حضور داشتند.

   در ابتدای جلسه دکتر نسبی، مدیرعامل انجمن صرع ایران؛ ضمن خوشامدگویی، از دندانپزشکانی که بیش از پنج سال است بی‌هیچ چشمداشتی در مرکز کلینیک دندانپزشکی انجمن صرع به بیماران خدمات دندانپزشکی ارائه می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.
   مدیرعامل انجمن صرع ضمن بیان تاریخچۀ مختصری از فعالیت های انجمن صرع افزود: این انجمن نزدیک به 25 سال است که تشکیل‌شده است. در این مدت خدمات ارزنده‌ای ازجمله درمان و مشاوره به بیماران ارائه نموده است. خوشبختانه از سال ۹۲ که کلینیک دندانپزشکی انجمن صرع با تلاش دکتر بیات موحد مسئول کمیته نیکوکاری انجمن دندانپزشکی ایران با همیاری مدیریت انجمن دندانپزشکی راه‌اندازی شده است تعداد قابل‌توجهی از بیماران صرعی که تا پیش ‌از این برای درمان دندان در کلینیک‌های خصوصی مشکل داشتند، تحت درمان قرار گرفتند. در حال حاضر بیش از ۲۰ دندا‌نپزشک با کلینیک همکاری دارند که تا پایان بهمن‌ماه سال ۹۷ نزدیک به ۱۰۰۰ بیمار صرعی تحت درمان قرارگرفته‌اند. خوشبختانه به همت دندانپزشکان و جناب گلنار که مواد و تجهیزات را در اختیار کلینیک قرار می‌دهند درمان‌هایی که در این مرکز ارائه می‌شود از کیفیت بالایی برخورداراست. در کلینیک دندانپزشکی انجمن صرع ایران علاوه بر روزهای کاری به همت دندانپزشکان و کادر اجرائی جمعه‌ها نیز به مددجویان و خانواده‌هایشان خدمات ارائه می شود.
   در ادامه مراسم آقای محسن فرج قائم‌مقام مدیرعامل انجمن صرع ضمن تقدیر از دندانپزشکان همیار انجمن صرع اظهار امیدواری نمود تا با همکاری بیشتر با شعب انجمن دندانپزشکی ایران بتوان از خدمات دندانپزشکی برای مددجویان انجمن صرع در شهرستان‌ها نیز بهره‌مند شد تا بیماران و خانواده‌های آنان مجبور به رفت‌وآمد به تهران نباشند.
دکتر تاجر نیا نیز در این مراسم ضمن تقدیر از دندانپزشکان خیر در مراکز خیریه انجمن دندانپزشکی ایران ازجمله خانۀ خورشید، مرکز رعد الغدیر، مدرسۀ جعفری و انجمن صرع ایران، بر همکاری شعب انجمن دندانپزشکی ایران در شهرستان‌ها با انجمن صرع ایران تأکید نمود و اظهار داشت:
   در حال حاضر انجمن دندانپزشکی ایران نزدیک به ۳۵ شعبه در مراکز شهرستان‌ها دارد که هر شعبه برای خود دارای فعالیت‌های گسترده‌ای هستند. می‌توان با هماهنگی با شعب انجمن از نیروهای داوطلب در استان‌ها نیز بهره جست. همچنین می‌توان از طریق کمیسیون انجمن‌های علمی در وزارت بهداشت، ترتیبی اتخاذ نمود که انجمن صرع ایران بتواند از ظرفیت‌های گسترده سایر تخصص‌ها استفاده نماید.
عضو گروه انجمن‌های تخصصی وزارت بهداشت در ادامه افزود:
   اگرچه این روزها پزشکان ازآنجایی‌که گروه‌های مرجع مردمی هستند مورد هجمه قرارگرفته‌اند، اما بدون شک جامعه و مردم فعالیت‌های پزشکان و دندانپزشکانی را که داوطلبانه به هموطنان محروم خود خدمات ارزنده ارائه می‌نمایند را دیده و اجر خواهند نهاد.
 
printrating
 Comments