Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اولین نشست آموزشی و هم اندیشی نمایندگان انجمن صرع در تهران
نوشته شده توسط siteadmin2 در4/20/2019 1:08:07 PM

 

 انجمن صرع ایران پیرو دعوت از نمایندگان اجرایی دفاتر نمایندگی خود در سطح کشور، روزهای 28 و 29 فروردین، میزبان ایشان بود.


   در این نشست که به منظور آموزش نمایندگان اجرایی در سطح کشور با اهداف و فعالیت های انجمن صرع برگزار شد، 17 مسئول اجرایی از 13 نمایندگی شهرهای اراک، اصفهان، ایرانشهر، ایلام، بندرعباس، تبریز، جیرفت، خرم آباد، زاهدان، قم، کرمان و فهرج کرمان حضور داشتند.
 
   در این برنامه ابتدا مهمانان روز چهارشنبه 28 فروردین ماه، در دفتر میدان توحید گردهم آمده و پس از معارفه با یکدیگر به شرح فعالیت های هر نمایندگی، موانع کار و اعلام درخواست های خود از دفتر مرکزی انجمن صرع پرداختند. سپس از واحدهای مختلف دفتر توحید شامل کلینیک دندانپزشکی، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره و واحد فرهنگی-هنری بازدید کرده و توسط مسئولان مربوطه تحت آموزش و آگاهی از فعالیت های خاص هر واحد قرار گرفتند.
 
   در ادامه نمایندگان به دفتر مرکزی انجمن صرع در سیدخندان آمده و پس از آشنایی با واحدهای مختلف اداری شامل پذیرش، مددکاری، جذب مشارکت های مردمی، آموزش و پژوهش، روابط عمومی و بین الملل، توسط مسئولان مربوطۀ هر واحد تحت آموزش قرار گرفتند و پس از آن برای صرف ناهار، زیارت امامزاده صالح و بازدید از بازارچۀ سنتی تجریش، دفتر انجمن را ترک کردند.
 
   روز پنجشنبه 29 فروردین نمایندگان در کلاس آموزشی شرکت کردند. در این برنامۀ آموزشی ابتدا دکتر کورش قره گزلی، رئیس هیئت مدیرۀ انجمن صرع دربارۀ آشنایی با صرع و انواع آن، باورهای خرافی دربارۀ صرع آموزش های لازم را به شر کت کنندگان داد و سپس دکتر داریوش نسبی طهرانی، مدیرعامل انجمن صرع با تأکید بر نقش مهم نمایندگی ها در اشاعۀ فرهنگ و آگاهی مردم دربارۀ صرع به سه نقش اصلی فعالیت انجمن صرع شامل اطلاع رسانی و آموزش دربارۀ صرع با مدیریت کردن سطح توقعات مبتلایان از انجمن، هویت انجمن به عنوان یک حامی و پناهگاه برای بیماران به وسیلۀ پذیرش و شنیدن آنها و نیز هویت مبارزه گری با صرع به منظور پیشگیری و درمان صرع پرداخت و در انتها مریم سیفی کار، روانشناس، دربارۀ چگونگی برخورد و پذیرش مبتلایان به صرع صحبت کرد.
 
   در پایان این دورۀ آموزشی، بروشورها، مجلۀ جدید انجمن و یک دی وی دی حاوی آیین نامۀ نمایندگی ها، اوراق اداری، فرم پذیرش برای یکسان سازی امور اجرایی به نمایندگان حاضر تحویل شد.
 

  

printrating
 Comments