Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
فعالیت انجمن صرع در هفتۀ سلامت
نوشته شده توسط siteadmin2 در5/5/2019 12:02:31 PM

 انجمن صرع ایران در اردیبهشت ماه در برنامه های هفتۀ سلامت شهرداری تهران که با شعار "سلامت برای همه، همه جا" آغاز به فعالیت کرد، حضور فعال داشت.


  این انجمن به دعوت دو منطقۀ 9 و 14 شهرداری تهران در ایام ویژۀ نمایشگاه سلامت به منظور اطلاع رسانی در مورد صرع و فعالیت های انجمن صرع به عموم مردم، شرکت کرد.
در بوستان سهند واقع در منطقۀ 14 تهران، به مدت پنج روز از تاریخ دوم تا ششم اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 19:30، و در بوستان شمشیری واقع در منطقۀ 9 تهران به مدت دو روز در تاریخ های سوم و پنجم اردیبهشت ماه از ساعت 9 تا 13، دو نفر از نمایندگان انجمن با توزیع بروشورها، مجله و کتاب های انجمن به راهنمایی بازدیدکنندگان در مورد انجمن صرع و آشنایی با بیماری صرع پرداختند.
یکی دیگر از فعالیت های انجمن صرع در این برنامه ارجاع افرادی که خود یا نزدیکانشان مبتلا به صرع بودند برای دریافت خدمات کاملتر، به دفتر مرکزی انجمن بود.
این نمایشگاه که هر ساله با هدف ترویج سلامت در جامعه برگزار می شود، میزبان انجمن ها و مؤسسه ها و نهادهایی است که در زمینۀ سلامت فعالیت می کنند و چون صرع نیز از جمله بیماری هایی است که مردم می توانند با داشتن آگاهی در مورد آن مثل رعایت نکات ایمنی در رانندگی به پیشگیری از بروز آن بپردازند و یا با رعایت نکاتی در مورد سبک زندگی به درمان افراد مبتلا کمک بیشتری کنند، نیاز به توجه ویژه ای را می طلبد.
در پایان این نمایشگاه مراسم اختتامیه ای توسط منطقۀ 9 شهرداری تهران برای تقدیر از فعالان سلامت برگزار شد که نمایندۀ انجمن صرع نیز در این مراسم حضور داشت.

printrating
 Comments