Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اولین اردوی انجمن صرع ایران در سال جدید
نوشته شده توسط siteadmin2 در6/18/2019 2:18:01 PM

 انجمن صرع ایران اولین اردوی تفریحی-ورزشی خود را روز دوشنبه 27 خرداد به مقصد جماران برگزار کرد. 


    در این اردو که هدف از برگزاری آن آموزش مهارت های زندگی به اعضای انجمن از راه حضور و مشارکت در جمع بود، فراخوان ثبت نام آن برای تمامی اعضای متقاضی به وسیلۀ پیامک ارسال شد.

 80 نفر از اعضا در این اردو ثبت نام کردند و ساعت 30/9 صبح به همراه 6 نفر از همکاران با دو اتوبوس، دفتر انجمن را به مقصد باغ سنتی کومه در مجموعۀ فرهنگی-تفریحی جماران ترک کردند.
   در این اردو اعضا از مصاحبت و بازی های گروهی لذت بردند و ضمن صرف ناهار در ساعت 13، به یادگیری قوانین ورزش دارت توسط یکی از همکاران پرداخته و پس از تمرین های مکرر، 40 نفر در مسابقۀ دارت شرکت کردند. برگزاری این مسابقه که از ساعت 30/14 به مدت دو ساعت به طول انجامید، 5 نفر برگزیده داشت و از سوی انجمن صرع هدایایی به ایشان اهدا شد.
   گروه پس از رفع خستگی و صرف چای در محوطۀ باغ، با ثبت خاطرۀ یک روز به یادماندنی، ساعت 19 به دفتر مرکزی انجمن بازگشت.
   نسرین فرخی، مسئول روابط عمومی انجمن، ضمن اشاره به این نکته که هدف انجمن از برگزاری اردوها علاوه بر برآورده شدن نیاز اعضا به تفریح، آموزش مسئولیت پذیری نیز است، گفت: بارها از اعضا درخواست شده تا مسئولیت مراقبت از سلامت خود و همچنین وسایل خود را به عهده بگیرند و وسایل شخصی مثل لیوان با خود همراه داشته باشند، اما متأسفانه برخی از افراد هنوز مسئولیت پذیری کافی ندارند و انجمن همچنان برای مراقبت از سلامتی، وسایل و رفع نیازهای شخصی آنها دچار دردسر می شود که این مسئله اجحاف به سایر افرادی است که گروه را همراهی می کنند.
 مسئول روابط عمومی انجمن همچنین از برگزاری اردوهای دیگری در سال جدید خبر داد که فراخوان آن به وسیلۀ پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
   
printrating
 Comments