Wednesday 02 December 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
حمایت انجمن صرع ایران از نمایندگی های مناطق محروم
نوشته شده توسط siteadmin2 در9/20/2020 11:12:01 AM

  انجمن صرع ایران پیرو بررسی نیاز  نمایندگی های خود در مناطق محروم، اقدام به ارسال دارو و مواد شوینده به نمایندگی های فهرج کرمان و جیرفت کرد. 


  در این اقدام که با هدف حمایت از اعضای مبتلا به صرع در مناطق محروم و آسیب دیده، انجام شد، انجمن صرع ایران برای دفتر نمایندگی منطقۀ فهرج در استان کرمان و نمایندگی جیرفت، داروهایی شامل کپسول فنی توئین و قرص های دی والپروئکس، لاموتریژین، سدیم والپروات و کاربامازپین؛ و همچنین محصولات بهداشتی شامل مایع دستشویی، مایع سفید کننده و شامپو ارسال کرد.
 
   انجمن صرع ایران که در حال حاضر دارای 20 دفتر نمایندگی در سطح کشور است، با توجه به بضاعت محدود خود سعی دارد با برنامه ریزی و در نظر گرفتن نیازهای منطقه هایی که از برخورداری از حداقل امکانات درمانی و بهداشتی، محروم هستند، به اولویت بندی پرداخته و آنها را مورد حمایت قرار دهد.
 
   این حمایت ها که بر مبنای اساسنامۀ انجمن صرع ایران، ابتدا شامل آموزش و آگاهی بخشی برای افزایش کیفیت زندگی افراد مبتلا به صرع است، در اولویت برنامه ریزی های این انجمن قرار دارد، اما انجمن صرع سعی می کند سایر نیازهای اعضا را نیز نادیده نگرفته و در حد توان خود به آنها رسیدگی کند.
 

 

printrating
 Comments