Monday 21 September 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
نخستین دیدار در البرز با شعار : تنها نمان با صرع
نوشته شده توسط siteadmin در2/16/2013 3:13:52 PM

 

نخستین گردهمایی انجمن صرع ایران در استان البرز برای اعضای ساکن این استان ، با شعار " تنها نمان با صرع!" روز پنجشنبه 10 اسفند در فرهنگسرای کوثر از ساعت 30/10 صبح برگزار شد.


 

نخستین گردهمایی انجمن صرع ایران در استان البرز برای اعضای ساکن این استان ، با شعار " تنها نمان با صرع ! " روز پنجشنبه 10 اسفند از ساعت 30/10 الی 13 در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

    "فاطمۀ عباسی"، کارشناس مسئول واحد روابط عمومی انجمن صرع ضمن اشاره به اینکه این مراسم به پیشنهاد یکی از اعضای استان البرز "علی اصغر غفارپور" برگزار شد، گفت:  این برنامه با هدف تمرکز زدایی از پایتخت و دسترسی بهتر اعضای ساکن استان البرز به آموزش در مورد صرع و همچنین آشنایی اعضای ساکن در این استان با یکدیگر برای ایجاد سنگ بنای راه اندازی دفتر نمایندگی برگزار شد.
 " فاطمۀ عباسی" ضمن تشکر از پوشش خبری این برنامه به وسیلۀ صدا و سیمای استان البرز و استقرار آمبولانس مرکز فوریتها و حوادث غیر مترقبۀ این استان، افزود:  این برنامه فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی در مورد انجمن صرع و بیماریابی در استان البرز بود که رضایت شرکت کنندگان را به دلیل نزدیکی محل برنامه به دنبال داشت.
اجرای افتخاری این مراسم را هنرمند صدا و سیما "محمد رضا نوروزی" به عهده داشت که با سخنرانی " دکتر حمیدۀ مصطفایی" مدیر عامل انجمن در مورد " مدیریت صرع و ارتقا کیفیت زندگی همراه با آن " آغاز شد و سپس " شهرام زندی " به اجرای موسیقی زنده پرداخت.
   دومین سخنرانی با موضوع " حفظ محیط زیست و اهمیت آن " بود که به وسیلۀ " مهین زندیه " فعال محیط زیست، انجام شد و پایان بخش این برنامه هنرنمایی گروه تنبور به سرپرستی " افشین قریشی" برای 70 نفر شرکت کنندۀ این گردهمایی بود.

 

printrating
 Comments