Wednesday 02 December 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
حضور انجمن صرع در مراسم بزرگترین بستنی دنیا
نوشته شده توسط siteadmin در4/2/2013 11:27:28 AM

 

واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی : انجمن صرع ایران برای شرکت در مراسم ساخت بزرگترین بستنی دنیا در روز دو شنبه دوازدهم فروردین ماه به فراز توچال رفت.


 

    واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی : انجمن صرع ایران برای شرکت در مراسم ساخت بزرگترین بستنی دنیا در روز دو شنبه دوازدهم فروردین ماه به فراز توچال رفت.
 انجمن صرع ایران برای اطلاع رسانی در مورد صرع در مراسم بزرگترین بستنی دنیا به وزن 5 تن  که به وسیله شرکت چوپان برگزار شد ،  در ایستگاه یک توچال حضور پیدا کرد و به توزیع بروشور روز بنفش بین تعدادی از هزاران شرکت کننده این برنامه پرداخت.
   " فاطمه عباسی " کارشناس مسئول روابط عمومی انجمن صرع ضمن ابراز رضایت از شرکت در این برنامه گفت : از چند روز پیش به دنبال پیشنهاد یکی از همکاران برای استقرار یک میز در منطقه توچال با هدف اطلاع رسانی در مورد صرع ، با مدیریت توچال وارد مذاکره شدم که مرا به پلیس کوهستان و سپس به پلیس پیشگیری ارجاع دادند ، اما هیچ یک پاسخ قطعی به من ندادند و سرانجام تصمیم گرفتیم در ایستگاهها حضور پیدا کرده و به توزیع بروشورها بپردازیم.
   وی افزود : ما برای توزیع بروشورها به ایستگاه پنج نیز رفتیم و توریستهایی که برای اسکی حضور داشتند نیز بروشورها را دریافت کردند و توضیحات لازم در مورد صرع و روز بنفش به آنها داده شد و در این روز انجمن صرع با اطلاع رسانی وسیع موفق شد بار دیگر در میان مردم سخنی از صرع به میان آورد .
  در سال جدید این سومین روزی بود که انجمن صرع به فعالیت برای اطلاع رسانی در مورد صرع پرداخت.
printrating
 Comments