Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اولین اجرای گروه موسیقی " بنفش "
نوشته شده توسط siteadmin در5/29/2013 6:27:40 PM

گروه موسیقی انجمن صرع ایران با نام " بنفش " ، اولین برنامه زنده خود را روز چهارشنبه اول خرداد به مناسبت روز ولادت حضرت علی(ع) در انستیتو روانپزشکی تهران اجراکرد.


 

اولین اجرای گروه موسیقی " بنفش "
 
ویدا ساعی - واحد خبر انجمن صرع : گروه موسیقی انجمن صرع ایران با نام " بنفش " ، اولین برنامه زندۀ خود را روز چهارشنبه اول خرداد به مناسبت روز ولادت حضرت علی(ع) در انستیتو روانپزشکی تهران اجراکرد.
   گروه موسیقی بنفش به دعوت " دکتر جعفر بوالهری " رئیس انستیتو روانپزشکی تهران و عضو هیئت مدیرۀ انجمن صرع ، در این مراسم که به مناسبت تجلیل از کارمندان انستیتو برگزار شد ، به اجرای دو قطعه موسیقی پرداختند و در پایان برنامه لوح تقدیر دریافت کردند.
 " رضا فرهمند " سرپرست این گروه ، تمرین قطعه  اول را از اواسط اسفند ماه سال گذشته و تمرین قطعه دوم را از فروردین ماه آغاز کرده بود.
 " فاطمه عباسی " کارشناس مسئول واحد روابط عمومی انجمن صرع و عضو گروه موسیقی بنفش ضمن قدردانی از زحمات رضا فرهمند ،از نتیجه اولین اجرای گروه ابراز رضایت و خرسندی کرد.
   " زهرۀ مقید " مسئول هماهنگی گروه موسیقی نیز ضمن تشکر از فرصتی که انستیتو روانپزشکی برای این اجرا در اختیار گروه قرار داده بود گفت : " اعضای گروه با توجه به وقت کم و امکانات محدودی که در اختیار داشتند به خوبی از عهدۀ اجرای این برنامه برآمدند . "
 در این گروه موسیقی 9 نفر از اعضای انجمن : دنا خرسندی ، فاطمه عباسی ، مهدیه یوسفی ، امیر سهیل پیرایش فر، امیر کشاورز ، غلامرضا مرادی توفیق ، علی مومیوند ، کامران نورائی جوان و فرزین رضیئی با نواختن 9 ساز کوبه ای دمّام ، دبداب ، کوزه ، طبل ، دایره ، و همچنین گیتار و سازدهنی  به هنرنمایی می پردازند.
هر چند که در گذشته اعضای نوازندۀ انجمن صرع ایران در برنامه های مختلف به اجرای موسیقی پرداخته بودند ، اما این نخستین باری است که انجمن با حضور سرپرست و مدرس هنرمند ، اقدام به تشکیل گروه موسیقی منسجم کرده است.
  
 
 

 

printrating
 Comments