Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
طبیعت گردی در فشم
نوشته شده توسط siteadmin در6/8/2013 9:36:43 AM

انجمن صرع ایران اولین اردوی تفریحی خود را روز شنبه یازدهم خرداد با حضور 30 نفر از اعضای انجمن به صورت طبیعت گردی در فشم برگزار کرد.


 

اولین اردوی انجمن صرع در سال 1392
 
طبیعت گردی در فشم
 
                                                              واگذاری اردوها به مجری متخصص تور
 
    واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی : انجمن صرع ایران اولین اردوی تفریحی خود را روز شنبه یازدهم خرداد با حضور 30 نفر از اعضای انجمن به صورت طبیعت گردی در فشم برگزار کرد.
    این اردو که به درخواست اعضای شرکت کننده ، ترتیب داده شد ، ساعت 8 از دفتر انجمن به سمت روستای آهار حرکت کرد و پس از ساعتها پیاده روی و طبیعت گردی ، ساعت 19 به سمت دفتر مرکزی انجمن بازگشت.
    " مهدی قدسی نژاد " مدیر اداری مالی انجمن که این اردو را همراهی کرده بود ، ضمن اشاره به اینکه برگزاری هر اردو مستلزم برنامه ریزی دقیق و تلاش بسیار همکاران روابط عمومی انجمن است ، گفت: " اعضایی می توانند در اردو شرکت کنند که فرم تقاضای شرکت در اردو را تکمیل کرده باشند و در یکی از سطوح سه گانۀ رتبه بندی متقاضیان اردو قرار گرفته باشند.
    " فاطمۀ عباسی " کارشناس مسئول روابط عمومی انجمن نیز که مسئولیت برگزاری اردوهای انجمن را به عهده دارد ، گفت : " انجمن از امسال برگزاری اردوها را به " پیمان  گل سرخ " مجری متخصص تور واگذار کرده است تا اردوها نسبت به سالهای قبل با کیفیت بهتری اداره شوند.
    عباسی افزود : " دو نفر ازهمکاران انجمن نیز علاوه بر مجری تور ، اردو را همراهی می کنند تا آموزشهای لازم را به گروه داده و در صورت نیاز به آنها یاری رسانند.
        در این اردو که هنگام رفت به دلیل اشکال مجوز ، اتوبوس 40 دقیقه متوقف شد ، قدسی نژاد در مورد آیین نامه و نحوۀ برگزاری اردو برای گروه توضیح داد و به سؤالهای آنان پاسخ داد.
    گروه پس از توقف در روستای آهار به وسیلۀ مجری تور برای صرف صبحانه به قهوه خانه هدایت شد و وسایل لازم برای استراحت با یک قاطر به مقصد فرستاده شد.
    پس از صرف صبحانه گروه پیاده روی خود را در هوای مطبوع و معتدل بهاری آغاز کرد و پس از یک ساعت پیاده روی ، برای صرف نهار ، در کنار رودخانه اتراق کرد.
    گروه در حالیکه بعد از نهار مسیر خود را به سمت روستای شکر آب ادامه می داد هنگام بارش باران بهاری در یک قهوه خانه ضمن صرف قهوه ، به ارزشیابی مسئولان انجمن از اردو پاسخ داد.
    سپس قدسی نژاد و عباسی پس ارزیابی مثبت اردو ، به طرح سؤالهایی در مورد صرع و فعالیتهای انجمن پرداختند و به پاسخهای صحیح جایزه دادند.
   اردو قبل از رسیدن به روستای شکرآب ، قصد بازگشت کرد و دوباره در همان قهوه خانه ای که صبحانه خورده بود ، با چای پذیرایی شد و ساعت 20:30 به دفتر انجمن رسید.
    انجمن صرع در سالهای گذشته نیز بعضی از اردوهای خود را در طبیعت برگزار کرد اما پس از حادثۀ اردوی باغ گیلاس که منجر به تدوین آیین نامۀ اردو شد ، این اولین اردویی بود که برگزار کرده است.
 
  
printrating
 Comments