Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
آوای آرامش صرع مهمان انجمن صرع
نوشته شده توسط siteadmin در6/12/2013 9:43:16 AM

مدیر عامل انجمن صرع روز دوشنبه سیزدهم خرداد با مدیر موسسۀ آوای آرامش صرع در دفتر مرکزی انجمن صرع دیدار کرد.


 

آوای آرامش صرع مهمان انجمن صرع
     افتتاح نمایندگی انجمن صرع رشت در مؤسسۀ آوای آرامش صرع
 
    ویدا ساعی-واحد خبر انجمن صرع: مدیر عامل انجمن صرع روز دوشنبه سیزدهم خرداد با مدیر موسسۀ آوای آرامش صرع در دفتر مرکزی انجمن صرع دیدار کرد.
    در این دیدار " مروارید مؤید عابدی " مدیر موسسۀ آوای آرامش صرع در رشت ، آمادگی خود را برای همکاری در راه اندازی نمایندگی انجمن صرع در این شهر به " دکتر حمیدۀ مصطفایی " مدیر عامل انجمن ، اعلام کرد.
    دکتر مصطفایی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مروارید مؤید ، بر همکاری دوجانبۀ انجمن صرع با این نمایندگی به منظور پیشبرد هدف آموزش و حمایت از مبتلایان به صرع ، تأکید کرد.
    مصطفایی گفت : " انجمن صرع پیش از این در مورد راه اندازی نمایندگی در رشت با " دکتر مظفر حسین پور " متخصص مغز و اعصاب ، وارد گفتگو شده است که اکنون امید می رود با تعامل مؤثر این دو نفر ، امکان افتتاح این نمایندگی در شهریور ماه سال جاری فراهم شود.
    مدیر مؤسسۀ آوای آرامش صرع  نیز با ارائۀ بروشور و کارت ویزیت ، در مورد انگیزۀ خود از ثبت این مؤسسه گفت : " من چون مبتلا به صرع هستم ، از دوران تحصیلم در رشتۀ روانشناسی تصمیم داشتم چنین مؤسسه ای را به ثبت برسانم چون فکر می کنم به دلیل ابتلا به صرع ، بهتر می توانم مبتلایان به صرع را درک کنم.
    عابدی ضمن تشکر از همسرش - که او را در این جلسه همراهی کرده بود - به عنوان تنها نیکوکار مؤسسه ، افزود : " در حال حاضر ما 26 نفر عضو رسمی داریم که مدارک مورد نیاز عضویت را کامل کرده اند اما به تازگی با برگزاری جلسه های آموزشی در مهدهای کودک به تعداد متقاضیان عضویت در مرکز افزوده شده است .
    در این جلسه پس از گفتگوی تلفنی مدیر عامل انجمن با دکتر حسین پور به منظور آغاز همکاری ایشان با مدیر آوای آرامش ، مدیران دو مرکز در مورد خدماتی که به اعضای خود ارائه می کنند گفتگو کردند که در نتیجه مشخص شد اهداف این دو مرکز با یکدیگر همسو است.
    پس از پایان جلسه تعدادی از انواع انتشارات انجمن شامل بروشورها ، کتابها ، پوسترها و مجله های انجمن ، برای استفادۀ اعضا در اختیار مؤسسه آوای آرامش قرار گرفت و از سایت انجمن صرع بازدید شد.
    هم اکنون یک نسخه از پایان نامۀ مروارید مؤید عابدی که تحقیقات خود را در انجمن صرع انجام داده است ، به منظور استفادۀ سایر محققان در کتابخانۀ انجمن نگهداری می شود.
printrating
 Comments