Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
آموزش " زندگی با صرع "
نوشته شده توسط siteadmin در6/12/2013 10:08:36 AM

واحد آموزش انجمن صرع روز چهارشنبه اول خرداد از ساعت 17 تا 19 جلسۀ آموزشی " زندگی با صرع " را با حضور " رضا محمدی " کارشناس ارشد روانسنجی و مسئول مرکز مشاوره و روانشناسی آفتابگردان ، در شعبۀ توحید انجمن برگزار کرد .


 

آموزش " زندگی با صرع "
   
    ویدا ساعی-واحد خبر انجمن صرع: واحد آموزش انجمن صرع روز چهارشنبه اول خرداد از ساعت 17 تا 19 جلسۀ آموزشی " زندگی با صرع " را با حضور " رضا محمدی " کارشناس ارشد روانسنجی و مسئول مرکز مشاوره و روانشناسی آفتابگردان ، در شعبۀ توحید انجمن برگزار کرد .
   در این کلاس آموزشی که با هدف افزایش آگاهی شرکت کنندگان برای ارتقای سطح کیفیت زندگی آنان برگزار شد ، از 40 نفر متقاضی ثبت نام شده بود . 
    محمدی با اشاره به استفاده از روش کارگاهی در برگزاری کلاسهای آموزشی گفت :  روش برگزاری کلاسها به صورت کارگاهی بسیار مؤثرتر است زیرا باعث می شود شرکت کنندگان در کلاس حضور فعالتر و یادگیری بیشتری داشته باشند. 
   مسئول مرکز مشاورۀ آفتابگردان ضمن اشاره به اینکه اعضا باید انجمن را خانۀ دوم خود بدانند ، افزود :  مبتلایان به صرع نباید به دلیل ابتلا به صرع ، خود را جدا از جامعه و نیازمند خدمات مشاوره بدانند ، زیرا هر فردی ممکن است صرف نظر از بیماری ، نیاز به مشاوره داشته باشد.
    این کارشناس ارشد روانسنجی ضمن صحبت در مورد محدودیتهای صرع از جمله خواب ، استرس، اشتغال ، ورزش ، رانندگی ، فراموشی ، تحصیل و عوارض دارویی ، با شرکت کنندگان به پرسش و پاسخ در مورد این مسائل پرداخت.
     همچنین مدرس کلاس در مورد پذیرش محدودیتها برای مبتلایان به صرع ، مزیتهای صرع، شرایط موجود زندگی برای همۀ انسانها، نقش صرع در زندگی افراد، مسئولیت هر فرد در زندگی ، با بیماران به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت .
   موضوع پایانی این جلسه ، توضیحاتی در مورد فعالیتهای مرکز  مشاوره و روانشناسی آفتابگردان وابسته به انجمن صرع ، برای اعضا بود .
printrating
 Comments