Thursday 26 November 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
اجرای " کنسرت بزرگ من " در بندرعباس
نوشته شده توسط siteadmin در6/12/2013 10:15:22 AM

 انجمن صرع استان هرمزگان برای اولین بار با همکاری تعدادی از هنرمندان این استان ، روز چهارشنبه 23 اسفند 1391 " کنسرت بزرگ من " را به نفع افراد مبتلا به صرع برگزار کرد.


 

حمایت از مبتلایان به صرع با
 
اجرای " کنسرت بزرگ من " در بندرعباس
 
                                                      اهدای تقدیرنامه به مدیرعامل انجمن صرع ایران
 
    واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی : انجمن صرع استان هرمزگان برای اولین بار با همکاری تعدادی از هنرمندان این استان ، روز چهارشنبه 23 اسفند 1391 " کنسرت بزرگ من " را به نفع افراد مبتلا به صرع برگزار کرد.
    این کنسرت با همت مسئولان انجمن صرع بندرعباس ، " دکتر فاطمۀ صدیق مروستی " مسئول نمایندگی انجمن صرع هرمزگان و " دکتر احمد نگهی " مدیر مالی این انجمن و همچنین با تلاش " عمران طاهری " خوانندۀ جوان و محبوب بندرعباس ، به منظور کمک به اعضای مبتلا به صرع ، قبل از ایام نوروز برگزار شد .
    در این کنسرت تعدادی از هنرمندان از جمله " هادی آیین طلب ، رضا نصیری ، اسحاق احمدی ، کورش توحدی ، کیانوش بلالی پور ، امین جوزانی و محمود راهبر " با همراهی نوازندگان گروه موسیقی به هنرنمایی پرداختند.
    در این برنامه که پلاکاردهای تبلیغاتی آن از چند روز قبل در سطح شهر بندرعباس نصب شده بود ، ابتدا " کیانوش جهانبخش " رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان ضمن تشکر از زحمتهای پزشکان دلسوزی مانند دکتر صدیق و دکتر نگهی برای بیماران ، از اجرای کنسرت به نفع مبتلایان به صرع ابراز خرسندی کرد.
    سپس دکتر صدیق ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و تشکر از همکاری کیانوش جهانبخش و خوانندگان و نوازندگان کنسرت بزرگ من ، گفت :  انجمن صرع هرمزگان هر سال همزمان با " روز ملی صرع " در اول بهمن ماه ، مراسمی را به مناسبت این روز برگزار می کند که امسال اجرای این کنسرت را در نظر داشت ، اما برگزاری آن به دلایلی به تعویق افتاد .
    دکتر صدیق افزود :  امیدواریم از سالهای آینده بتوانیم مراسم ویژۀ روز ملی صرع را در زمان مناسب برگزار کنیم.
    سپس دکتر نگهی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان ، مختصری در مورد صرع توضیح داد و سؤالهایی را از گفته های خود به صورت مسابقۀ پیامکی مطرح کرد.
    در میان شرکت کنندگان که ظرفیت دو طبقه ای سالن شهید آوینی را تکمیل کرده بودند ، حضور تعدادی از نیکوکاران و حامیان انجمن صرع هرمزگان با اهدای هدایایی برای اعضای نیازمند انجمن ، به چشم می خورد.
    انجمن صرع ایران نیز دو نفر از کارمندان خود را به نمایندگی از مدیر عامل و هیئت مدیرۀ انجمن به این برنامه فرستاده بود که در پایان برنامه ، تقدیرنامۀ " دکتر حمیدۀ مصطفایی " مدیر عامل انجمن را از دکتر صدیق و دکتر نگهی دریافت کردند.
        
printrating
 Comments