Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
افتتاح بازارچه های خیریۀ انجمن صرع ایران
نوشته شده توسط siteadmin در7/22/2013 10:48:47 AM

انجمن صرع ایران بازارچه های خیریۀ پروانه ها را در ماه مبارک رمضان افتتاح کرد.


 

   واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی: انجمن صرع ایران بازارچه های خیریۀ پروانه ها را در ماه مبارک رمضان افتتاح کرد.
   این بازارچه به همت واحد جذب مشارکتهای مردمی با هدف افزایش آگاهی و اطلاع رسانی در مورد صرع و فعالیتهای انجمن صرع ایران به عنوان تنها متولی رسمی حمایت از مبتلایان به صرع   و نیز جذب درآمد و اشتغالزایی تعدادی از بیماران در مناطق 7 و 22 شهرداری راه اندازی شده است.
   " مریم نظری " کارشناس مسئول واحد جذب مشارکت های مردمی ضمن ابراز قدردانی از مسئولان املاک شرکت مخابرات و شهرداری منطقۀ 22 برای در اختیار قراردادن فضای استقرار بازارچه ها ، گفت :  این بازارچه ها از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز به کار کرده است و فعالیت خود را تا پایان ماه مبارک ادامه خواهند داد.
  نظری در مورد نوع محصولات عرضه شده در این بازارچه ها افزود:  علاوه بر این که در هر بازارچه یک غرفه به ارائۀ انتشارات انجمن از جمله بروشور ، فصلنامه و کتاب ها و نیز راهنمایی مراجعان در مورد صرع می پردازد ، تعدادی از غرفه ها در اختیار اعضای هنرمند مبتلا به صرع انجمن برای عرضۀ صنایع دستی و تولیدات آنها قرار گرفته است ؛ و سایر غرفه ها به فروش محصولات متنوع خوراکی ، پوشاکی ، تزئینات و ... اختصاص داده شده است.
   انجمن صرع ایران در سال های گذشته نیز بازارچه های خیریه ای را در سطح تهران راه اندازی کرده بود که غرفه های آن را صرفا در اختیار اعضای خود قرار می داد اما این بار تصمیم گرفته است با واگذاری سایر غرفه ها سود حاصل از برپایی این بازارچه ها را صرف گسترش فعالیت های انجمن و حمایت از مبتلایان به صرع کند.
   بازارچۀ منطقۀ 7 در تقاطع خیابان شریعتی و پل سید خندان و بازارچۀ منطقۀ 22 در کنار دریاچۀ پارک چیتگر واقع شده اند.
printrating
 Comments