Thursday 01 October 2020  | Register  | Login
en-USfa-IR
 
 
ادامه مطلب Minimize
سفر بهاری به گچسر و باغ لاله
نوشته شده توسط siteadmin در5/14/2014 2:35:00 PM

 


 سفر بهاری به گچسر و باغ لاله

                                                              حضور دو پزشک در اردو
 

 

واحد خبر انجمن صرع - ویدا ساعی:انجمن صرع ایران روز پنجشنبه هجدهم اردیبهشت 43 نفر از اعضای انجمن را به بازدید از منطقۀ گچسر و باغ لاله واقع در جادۀ چالوس برد.  هدف از برگزاری این اردو علاوه بر ایجاد روحیۀ نشاط و تازگی برای اعضا و آشنایی و نزدیکی روابط آنها ، آموزش صرع توسط پزشک به شرکت کنندگان بود.   گروه ساعت 8 صبح با همراهی مسئولان اجرایی اردو ، مریم حسینمردی ، مریم نظری ، مهدی قدسی نژاد و پیمان گل سرخ از مقابل دفتر مرکزی انجمن به سوی مقصد حرکت کرد.  معاون آموزشی انجمن " دکتر امید حسامی " در این اردو دو نفر از دانشجویان خود را برای همراهی اعضا معرفی کرد که به صورت افتخاری اردو را همراهی کردند.   دکتر نسیم کاظمی و دکتر شبنم بهبهانی ، دو نفر پزشک دستیار مغز و اعصاب هستند که علاوه بر برگزاری کلاس آموزشی صرع و پاسخگویی به سؤال های اعضا ، به محض بروز تشنج در یکی از بیماران ، به ارائۀ خدمات پزشکی پرداختند.

      مهدی قدسی نژاد ، مدیر اداری- مالی انجمن ضمن ابراز قدردانی از حضور بی ادعای این پزشکان ، گفت: " حضور این دو پزشک در اردو سبب دلگرمی و آرامش خاطر اعضا و همچنین کادر اجرایی اردو بود و تواضع و متانت شخصیتی این دو عزیز باعث شد تا اعضای گروه به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و سؤال های پزشکی خود را مطرح کنند."    قدسی نژاد افزود : " برگزاری این اردو را به سبب اظهار خوشایندی و رضایت اعضا و خانواده هایشان مثبت ارزیابی می کنم که این ارزیابی در رفع خستگی و ایجاد دلگرمی برای کادر اجرایی اردو بسیار مؤثر بود. "   گروه ساعت 10 برای صرف صبحانه در قهوه خانه ای در مسیر متوقف شد و پس از حرکت مجدد ساعت  11 و نیم به باغ لاله رسید.

      گل های رنگارنگ لاله سراسر دامنۀ کوه و کنار رودخانه را پوشانده بودند که توجه هر رهگذری را به خود جلب می کردند. اعضای گروه انجمن هم با گرفتن عکس یادگاری در این مکان به ثبت خاطرات خود  پرداختند.   ساعت 2 بعدازظهر گروه به هتل پارسیان گچسر رسید و با جوجه کباب ، چلوکباب ، ماهی قزل آلا ، شنیسل مرغ و زرشک پلو پذیرایی شد. گروه پس از صرف ناهار از طبیعت زیبای محوطۀ هتل برای استراحت استفاده کرد.  کلاس آموزشی صرع به مدت یک ساعت توسط دکتر بهبهانی برگزار شد و با جلسۀ پرسش و پاسخ پایان یافت. گروه پس از صرف چای ساعت در یک روز مفرح و خاطره انگیز به سوی تهران بازگشت و ساعت 9 شب به دفتر مرکزی انجمن رسید.

 

printrating
 Comments